Online Ödüllü Bilgi Yarışması

Bizbize Sohbet Odasından duyurudur.

Körlere Eğitim ve Destek derneğinin katkılarıyla düzenlenmekte olan, Bizbize sohbet odası Geleneksel genel kültür bilgi yarışması, 2 senedir olduğu gibi, bu sene de yapılaccaktır.
Geçen sene yapmış olduğumuz ve birinci arkadaşımıza iPad2, ikinci arkadaşımıza Netbook ve üçüncü arkadaşımıza Hard disk ödülleri verilen başarılı yarışmamızdan sonra, bu sene de birbirinden harika ödüllerin verilleceği yarışmamız kısa bir süre sonra başlayacaktır.
Biraz daha interaktif olması amaçlanan yarışmamızı bu yıl daha eğlenceli ve heyecanlı hale getirebilmek için, dinleyicileri de yarışmaya bir şekilde dahil etmeyi hedefliyyoruz ve bu amaçla dinleyicilerin de katılıp bizlerle birlikte öğrenip eğlenmelerini sağlayacak yeni atılımlar yapmayı planlıyoruz.
Yarışmamız, geçen sene olduğu üzere:
1. Türk Dili ve Edebiyatı
2. Tarih/Coğrafya
3. Genel Kültür
4. Din kültürü ve ahlak bilgisi
5. Sanat/müzik/film
6. Matematik
7. Spor
8. Bilişim
kategorilerinden oluşacak olup, yarışmacılara toplamda 15 soru yöneltilecektir.
Yarışmada, her hafta başvuranlar arasında yapılacak kura çekilişiyle katılımcı sayısına göre 4 ya da 5 kişi yarışacaktır.
Başvuru yaptığı halde, ismi iki kez kurada çıkıp da yarışma anında odada bulunmayan katılımcılar, yarışma hakkını kaybedeceklerdir.
İlk elemelerde gruplarını birinci olarak tamamlayan arkadaşlar, yine geçen sene yaptığımız üzere, yapılacak kura çekilişiyle tekrar gruplara ayrılacaklar ve bu şekilde son dört yarışmacı arkadaşımız kalıncaya kadar ikinci eleme turları yapılacaktır.
Yukarıda da belirtildiği gibi, yarışmamızın birbirinden güzel ödülleri bulunmaktadır. Ödüllerimiz, önümüzdeki günlerde yapılacak bir duyuruyla bildirilecektir.
Bu yıl yapılacak olan yarışmamız, Ömer Yeşiltaş ve Vildan Serin tarafından hazırlanıp sunulacak olup, sorularımız alanında uzman arkadaşlardan oluşan bir ekip tarafından titizlikle hazırlanaccaktır.

Yarışmaya başvurmak için yapılması gerekenler:
Yarışmamıza, bilgisine güvenen, birbirinden harika ödüllerimizden birisini kazanmak isteyen, bizlerle beraber eğlenmek ve hayat yoğunluklarından bir an kurtularak heyecanlı ve güzel vakit geçirmek isteyen tüm arkadaşlarımız katılabilirler.
Tabi ki, yarışmamıza katılmanın tek bir şartı bulunmaktadır, o da Bizbize sohbet odasına üye olmaktır.
Odaya üye olmak için Vildan Serin veya Ömer Yeşiltaş'a aşağıdaki verilecek olan e-posta adreslerinden yarışmaya katılma talebiyle birlikte odaya üyelik yaptırılmak istendiği yönünde bir notla ulaşılırsa, gereken yapılacak ve üyelik işlemleri gerçekleştirilecektir. Bunun haricinde, Oda yönetimine:
bizbize
skype adresi eklenerek veya
bizbizesohbet.yonetimi@gmail.com
iletişim adreslerinden de ulaşılarak üyelik yaptırılabilmektedir.
Yarışmaya başvururken, yarışmacı arkadaşlardan, isim, soyad, geçerli bir e-posta adresi ve oluşacak bir sorun halinde kendilerine ulaşabilmemiz için cep telefonu numaralarını rica etmekteyiz.
Başvuru için:
Bizbize sohbet odasına bizzat gelerek Ömer Yeşiltaş veya Vildan Serin'den birisine yarışma başvurusu yapmak istediğinizi bildirmeniz veya:
yesiltas1981@gmail.com
e-posta adresinden Ömer Yeşiltaş'a,
vildanserin1980@gmail.com
e-posta adresinden de Vildan Serin'e gerekli bilgileri e-posta olarak göndererek başvurunuzun yapılmasını sağlayabilirsiniz.
Ayrıca yukarıda belirttiğimiz üzere, Bizbize sohbet odasına üyeliğiniz bulunmuyorsa, yarışma başvuru bilgilerinizin yanında, sohbet odasına üye olmak istediğiniz notunu ekleyerek kullanmak istediğiniz şifrenizi bildrimeniz de başvurunuzun hızlandırılması açısından önemlidir.
Yarışma başvuruları, 01 Ocak 2014 tarihine kadar devam edecektir.

Yarışmamız, 17 Kasım 2013 Pazar akşamı 21:00 saatinde başlayacaktır ve sonrasında takip eden her pazar akşamı belirtilen saatte yapılacaktır.
Yarışmamızın ödülleri, Körlere Eğitim ve Destek derneği tarafından tedarik edilecek olup, ödüller önümüzdeki tarihlerde bilâhere duyurulacaktır.

Yarışma ile ilgili özet bilgiler:
Adı: Bizbize sohbet odası geleneksel Genel kültür bilgi yarışması
Hazırlayan ve sunanlar: Ömer Yeşiltaş, Vildan Serin.
Yarışmanın yeri: Bizbize sohbet odası.
Başvuru bilgileri: Bizbize sohbet odasında Ömer Yeşiltaş vveya Vildan Serin'e bizzat
yesiltas1981@gmail.com
e-posta adresinden Ömer Yeşiltaş'a,
vildanserin1980@gmail.com
e-posta adresinden Vildan Serin'e yapılabilir.
Başvuru için gerekenler: İsim/Soyad, e-posta adresi ve cep telefonu numarası.
Son başvuru tarihi: 01/01/2014.
Yarışma başlangıç tarihi: 17/11/2013.
Yarışma kategorileri:
1. Türk Dili ve Edebiyatı
2. Tarih/Coğrafya
3. Genel Kültür
4. Din kültürü ve ahlak bilgisi
5. Sanat/müzik/film
6. Matematik
7. Spor
8. Bilişim

Yarışmamıza verdiği desteklerinden dolayı, Körlere Eğitim ve Destek Derneğine ve yönetimine, Bizbize sohbet odası yönetimine ve soru hazırlama ekibindeki arkadaşlara teşekkür ediyoruz.
Tüm arkadalarımızı, bu güzel ve bilgilendirici etkinliğimize davet eder, katılmak isteyen herkese şimdiden başarılar dileriz.

Bizbize sohbet odası Bilgi yarışmaları ekibi.

Haber Kategorisi: 

Yeni yorum ekle

Filtered HTML

  • Web sayfası ve e-posta adresleri otomatik olarak bağlantıya çevrilir.
  • İzin verilen HTML etiketleri: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Satır ve paragraflar otomatik olarak bölünürler.

Plain text

  • Hiç bir HTML etiketine izin verilmez
  • Web sayfası ve e-posta adresleri otomatik olarak bağlantıya çevrilir.
  • Satır ve paragraflar otomatik olarak bölünürler.
CAPTCHA
This question is for testing whether or not you are a human visitor and to prevent automated spam submissions.
perso_el: